Autor Tema: Poziv  (Posjeta: 2407 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Jeronim

• Administrator
  • Stariji član
  • Ocijenite: +0/-0
  • Spol: Muški
    • Centar zdrave prehrane
Poziv
« u: 28.02.2012., Utorak, 10:02:53 »
Pošto sam zadnjih dana dobio nekoliko svjedočanstava osoba koje su korištenjem Zone, nakon relativno kratkog vremena, uočili značajna poboljšanja zdravlja, pozivam svakoga tko prakticiranjem Zone ima neko iskustvo, bilo pozitivno ili negativno, neka ovdje otvori temu i prenese nam svoja iskustva. Meni osobno takva iskustva nisu potrebna, mada me uvijek razvesele, ali ona mogu dati dodatan motiv drugim osobama koje imaju zdravstveni problem i u fazi su premišljanja - "ima li tu nečega ili je to samo luk i voda". Osim toga, ovakva, personalizirana iskustva realnih osoba, kojima se može postaviti pitanje i dobiti odgovor, mnogo su uvjerljivija nego svjedočanstava kakva često imamo u sličnim situacijama, gdje ništa ne možemo provjeriti već nam ostaje samo vjerovati ili ne vjerovati u ono što je napisano. A pošto mi nismo vjerska grupa radije bi da se što manje oslanjamo na vjerovanje... :)

Offline lila matoko

• Stariji član
  • Ocijenite: +32/-0
  • Spol: Ženski
  • Tu sam, osim ako nisam
Odg: Poziv
« Odgovori #1 u: 28.02.2012., Utorak, 18:50:19 »
Ovo ti je dobro!!! :) :)Imamo podosta iskustva!Bar ja i suprug!Vjerska grupa??Hahaha...ma kako da ne!Tu se varaš.Da nismo vjerovali tebi i zoni nebi nam bilo bolje!Eto i još uvijek vjerujemo... :)
LJ

Offline lila matoko

• Stariji član
  • Tu sam, osim ako nisam
« Odgovori #2 u: 28.02.2012., Utorak, 18:53:44 »
Htjela sam reći još,pa i vodu i luk upotrebljavamo u Zoni!Zato ljudi,vjerujte Darku.
LJ

Offline Jeronim

• Administrator
  • Stariji član
  • Spol: Muški
    • Centar zdrave prehrane
« Odgovori #3 u: 28.02.2012., Utorak, 19:07:36 »
Joj jesi vrckasta... :)  :)  :)

Offline nena

• Mlađi član
  • **
« Odgovori #4 u: 28.02.2012., Utorak, 20:29:57 »
samo da neki urade krvne nalaze, a što se kila tiče ti neki su izgubili 5 kg za mjesec dana u "odokativnoj Zoni" a i manje šteka u grudnom košu

Offline lila matoko

• Stariji član
  • Tu sam, osim ako nisam
« Odgovori #5 u: 29.02.2012., Srijeda, 16:45:37 »
Moj stari mačak jako voli kad ga se gladi niz dlaku...onda tako lijepo prede...
A kad se spominju realne osobe...baš me zanima na koga misliš,no ali nemoj reći,istina je preteška...
Nego ,ova vrsta prehrane je nešto što nam je promijenilo život.Naročito meni.Pričali smo rođacima i prijateljima o tome i zanimljivo je da bi i oni tako htjeli! Ali....jedno je htjeti,a sasvim stoto odlučiti i živjeti na taj način.Kao da se nečeg boje...Ako se kaže "u vinu je istina"(da sad tu ne pametujem s latinskim) ja kažem :u pravilnoj ishrani(ZONI) je spas!(a to već neznam na latinskom)Jere....nadam se da predeš....di su ikonice s micekom?
LJ