Autor Tema: sve je bijelo  (Posjeta: 3344 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lila matoko

• Stariji član
  • Ocijenite: +32/-0
  • Spol: Ženski
  • Tu sam, osim ako nisam
sve je bijelo
« u: 04.02.2012., Subota, 10:23:19 »
 ...sve je bijelo,polje,šume,selo,grad...
 Konačno se i kod nas zabjelilo....Društvo kako se vi borite s tim?Jeronime jel u Šibeniku baš tako gadno? ???
LJ

Offline Jeronim

• Administrator
  • Stariji član
  • Ocijenite: +0/-0
  • Spol: Muški
    • Centar zdrave prehrane
Odg: sve je bijelo
« Odgovori #1 u: 04.02.2012., Subota, 11:56:11 »
...sve je bijelo,polje,šume,selo,grad...
 Konačno se i kod nas zabjelilo....Društvo kako se vi borite s tim?Jeronime jel u Šibeniku baš tako gadno? ???

Ja svakih sat vremena čistim snjieg da nas ne zamete. :(

Offline nena

• Mlađi član
  • **
« Odgovori #2 u: 04.02.2012., Subota, 13:30:32 »
a što mislte za 101cm, ne voze tramvaji, auta, jedino se može pješice glavnim prometnicama. Između zgrada su tuneli od snijega, auta s kao šlag na torti, uopće se ne vide. Željko i muški su lopatama pravili prolaz od ulaza zgrade do gl. ceste da bi mogli u trgovine. Sinoć je sijevalo, grmilo i padao snijeg, koji i danas neprekidno pada. Čujem na vijestima da spremaju proglasiti vanredno staje.
OVAKO JE BILO 84. ZA OLIMPIJADU.

Offline Jeronim

• Administrator
  • Stariji član
    • Centar zdrave prehrane
« Odgovori #3 u: 04.02.2012., Subota, 16:23:13 »
Odmah mi je lakše. Kod nas je barem prestao padati.  :)

Offline lila matoko

• Stariji član
  • Tu sam, osim ako nisam
« Odgovori #4 u: 04.02.2012., Subota, 17:20:44 »
A čujte izgleda sada da smo mi ovdje dobri ljudi.Tu je snjega čistam vredu.Onak kak se zeme taman dečakima i puckama za sanjkati...A more bit da se topi v zraku jer je pri nami ,kak i sami znate,1,8 v zraku alkohola od nojevine(noja, otela,starinsko domaće grožđe od kojeg se radi vino da ti mozak nakon pijanstva ostane "spržen"bolje od ičega... ;)) i i kojekakvih zagorskih kiselišuf.!
 Jeronime,čitala sam tvoje komentare tamo i prije,a ovo što si sad napisao trebao si i prije da ti takozvani hm...nebih se izrazila....prestanu filozofirati.Zato sam i Denisa uputila na tebe.Inače je meni sve to bilo presunjivo kako on to lijepo upakirano priča.I on i drugi.Jedino je Denis skužil da sam skužila,kad sam ih nazvala "braća Grim". Zato mi se obratio brivatnom porukom ....Kužiš jedino on od svih tih ljudi!Da nitko ništa nije shvatio?????....Ma kako se onda nebi i ti ljutio na ljude kojima želiš pomoći a oni stvarno tako misle...tamo negdje daleko,daleko iza....u koznakomenigdjegradu....je spasonosni čarobnjak koji će pucnuti prstima,sunašce će zasvijetliti nad njima,stvorit će se aureola i odjahat će u suton natrag kući..zdravi i živjet će još dugo dugo....eh ljudi ,ljudi...
i nadam se da sad ti meni nećeš poslati račun za ovo.... :)
LJ

Offline Jeronim

• Administrator
  • Stariji član
    • Centar zdrave prehrane
« Odgovori #5 u: 04.02.2012., Subota, 18:27:07 »
A čujte izgleda sada da smo mi ovdje dobri ljudi.Tu je snjega čistam vredu.Onak kak se zeme taman dečakima i puckama za sanjkati...A more bit da se topi v zraku jer je pri nami ,kak i sami znate,1,8 v zraku alkohola od nojevine(noja, otela,starinsko domaće grožđe od kojeg se radi vino da ti mozak nakon pijanstva ostane "spržen"bolje od ičega... ;)) i i kojekakvih zagorskih kiselišuf.!
 Jeronime,čitala sam tvoje komentare tamo i prije,a ovo što si sad napisao trebao si i prije da ti takozvani hm...nebih se izrazila....prestanu filozofirati.Zato sam i Denisa uputila na tebe.Inače je meni sve to bilo presunjivo kako on to lijepo upakirano priča.I on i drugi.Jedino je Denis skužil da sam skužila,kad sam ih nazvala "braća Grim". Zato mi se obratio brivatnom porukom ....Kužiš jedino on od svih tih ljudi!Da nitko ništa nije shvatio?????....Ma kako se onda nebi i ti ljutio na ljude kojima želiš pomoći a oni stvarno tako misle...tamo negdje daleko,daleko iza....u koznakomenigdjegradu....je spasonosni čarobnjak koji će pucnuti prstima,sunašce će zasvijetliti nad njima,stvorit će se aureola i odjahat će u suton natrag kući..zdravi i živjet će još dugo dugo....eh ljudi ,ljudi...
i nadam se da sad ti meni nećeš poslati račun za ovo.... :)

Ma, nije da se ja na nekoga ljutim. Mene žalosti što se ljudi ponašaju kao bedaci. No, tko voli nek izvoli, svako ima pravo izabrati za sebe što želi, samo neka onda ne cendra da mu nije dano.

Baš sam se sjetio jednog vica o religioznom Muji i poplavi… Došla velika voda i ljudi se popeli na krovove kuća da se ne podave. Prvo došli vatrogasci s vozilom, dok se još moglo voziti i skidaju ljude s krovova i evakuiraju ih. Kad su došli do Muje on neće s njima. Moli se Mujo Alahu a vatrogasce ne šljivi. Kaže Mujo njima - samo vi idite, Alah će providiti. Voda nastavila rasti a spasioci s čamcima obilaze kuće i s krovova skupljaju preostale ljude. Kad dođoše do Muje, stvar ista. Odu i ovi. Na koncu ostao samo Mujo na krovu svoje kuće a voda mu došla do nogu. Uto prolazi helikopter da vidi jesu li svi spašeni i kad vide Muju zovnu ga preko razglasa da se uhvati za ljestve u popne u helikopter. Mujo i ovaj put odbije. I na koncu Mujo se udavi i dođe pred Alaha pa počne prigovarati - ja se tebi cijelo vrijeme molio a ti mene pusti da se utopim… A na to njemu Alah sav ljutit odgovori - pa zar ti tri puta nisam slao pomoć i svaki puta si me odbio? Što je još trebalo... muzičku želju da ti ispunim?

Offline lila matoko

• Stariji član
  • Tu sam, osim ako nisam
« Odgovori #6 u: 28.12.2014., Nedjelja, 14:48:06 »
 >:(
Opet ista priča....
LJ

Offline lila matoko

• Stariji član
  • Tu sam, osim ako nisam
« Odgovori #7 u: 15.01.2016., Petak, 18:28:22 »
Ove zima nije bio takav snijeg ahhh sva sreća  :D
LJ

Offline Jeronim

• Administrator
  • Stariji član
    • Centar zdrave prehrane
« Odgovori #8 u: 31.01.2016., Nedjelja, 22:00:20 »
Od onih par dana pod snijegom ja sam uspio uloviti najbolji za sanjkanje po cesti... nije bilo puno... nekih 200 km kroz Banovinu i Liku. :)

Offline lila matoko

• Stariji član
  • Tu sam, osim ako nisam
« Odgovori #9 u: 05.02.2017., Nedjelja, 00:28:20 »
 VRIJEME DANAS I PRIJE 5 GODINA U VELJAČI
:o 4.2 2012. sam napisala da se konačno i kod nas zabjelilo, a sada mogu reći da se rastopilo da je skoro toplo kao u proljeće. Eto kako se vremena mjenjaju...
LJ