Autor Tema: VAŽNA NAPOMENA PRIJE OGLAŠAVANJA  (Posjeta: 1028 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Jeronim

• Administrator
  • Stariji član
  • Ocijenite: +0/-0
  • Spol: Muški
    • Centar zdrave prehrane
VAŽNA NAPOMENA PRIJE OGLAŠAVANJA
« u: 31.10.2013., Četvrtak, 22:12:30 »
Da ne bi bilo sankcija, u smislu da brišem temu ili cijelu forumsku rubriku Ponuda naših članova stavim "pod ključ", molim vas da se pridržavate preporuke i da mi prije postavljanja posta (reklame) pošaljete na kontrolu tekst koji želite reklamirati. Ono što budem smatrao da nisu gluposti dopustit ću, neovisno o tome što osobno mislim. Prema tome, vjerojatno će biti i reklama koje mi se ne dopadaju ali nisu nedvosmisleno sulude.  Pri tome imajte na umu da osobno odgovarate da za sadržaj onoga što reklamirate a da ja osobno, niti ovaj forum, u tom smislu ne preuzimaju nikakvu odgovornost, ni u kojem smislu. Bilo bi dobro da mi, kad šaljete tekst na uvid, pošaljete i broj telefona ili mobitela na koji Vas mogu nazvati da prodiskutiram neki problematični detalj.

Razlog za ovu opciju leži u tome što sam na nekim forumima nailazio na neprijateljski stav vlasnika foruma kad sam diskretno reklamirao neke svoje osobne stavove i kad sam bio osujećivan samo zato što su se dotični osjetili ugroženi a nisu imali nikakav zdravorazumski argument da ospore moje navode i tako me ušutkaju. Ako ćete svojim aktivnostima ponuditi drugim ljudima nešto vrijedno i za to biti nagrađeni, nek' vam je s blagoslovom.

Očekujem od drugih korisnika ovih usluga/proizvoda, da nas obavještavaju o svojim iskustvima s ponuđenim asortimanom.