Autor Tema: HOSIMOTO I PROLAKTINOM TUMOR HIPOFIZE  (Posjeta: 1629 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Jeronim

• Administrator
  • Stariji član
  • Ocijenite: +0/-0
  • Spol: Muški
    • Centar zdrave prehrane
HOSIMOTO I PROLAKTINOM TUMOR HIPOFIZE
« u: 03.05.2013., Petak, 09:34:31 »
Jutros mi je stigao slijedeći e-mail od Vesne B. s naslovom: HOSIMOTO I PROLAKTINOM TUMOR HIPOFIZE

Citat:
Cijenjeni Darko.
Jednoj je kceri koja ima ima 20 godina prije 5 mjeseci dijagnosticiran hosimoto a drugoj kceri koja ima 21 godinu prolaktinom  tumor na hipofizi 7 mm.
Imate li iskustva s tim bolestima i imate li kakv prijedlog za prehranu.
Unaprijed hvala,
Vesna

Evo mog odgovora:

Citat:
Draga gospođo Vesna,

Drago mi je da ste mi se javili. Mislim da niste mogli bolju stvar napraviti. Znam da ova izjava zvuči prepotentno, no to je ono što doista mislim. Ja Vaše kćeri ne vidim kao bolesne, i u najgorem mogućem scenariju, već kao sretne i zdrave mlade žene. Zato Vas ne kanim tješiti i tugovati nad Vašom sudbinom – čvrsto vjerujem da s ovim znanjima koja Vam mogu prenijeti možete s lakoćom pobijediti bolest.

Što se tiče Vašeg pitanja da li imam iskustva s ovim oblikom bolesti odgovorit ću iskreno. Ne, nisam se do sada sreo. Znam čime je motivirano Vaše pitanje – željom da čujete odgovor da sam se s tim oblikom susreo i da sam ga riješio. U principu se ja ne bavim previše oblicima malignih bolesti… meni to sliči kao uspoređivati krhotine od različitih čaša koje su pale na pod. Krhotina može biti u bezbroj oblika. Ja se koncentriram na činjenicu što je dovelo do toga da čaša padne. U realnom životu ne postoji mogućnost da se vrijeme vrati i da čaša ponovo bude čitava (kao u filmu koji se vrti unatrag), međutim kod maligne (i drugih kroničnih) bolesti, na sreću, takva mogućnost postoji.

A sad odgovor na drugo pitanje… da imam prijedlog za prehranu. Po Vašim riječima pretpostavljam da niste čitali informacije na mojim web portalima jer je glavna ideja upravo to – kako prehranom pobijediti malignu bolest. Stoga, za početak, učinite to – pročitajte što imate priliku pročitati, a onda mi se ponovo javite ako budete smatrali da to ima smisla. Linkove imate u potpisu.

Da ga ne preskočite evo Vam link jednog važnog članka:

http://www.hermes-zdravlje.info/karcinomm/elementiimunogsustava.html

Srdačan pozdrav!

Darko Ercegović

Centar zdrave prehrane
Narodnog preporoda 2
22000 Šibenik
Tel/fax: +385.(0).22.337.222
Mob: +385.(0).95.810.5959
darko.ercegovic@inet.hr
info@ozdravimo.info
www.ozdravimo.info (novo, u izradi)
www.hermes-zdravlje.info (staro, aktivno)
www.hermes-zdravlje.info/forum (pripadajući forum)

P.S. Mislim da ću Vaše pitanje i odgovor staviti na forum (naravo, ne otkrivajući Vaš identitet)
« Zadnja izmjena: 16.12.2014., Utorak, 22:51:41 od Jeronim »